299 ден

РЕДИСТ ВОСОК ЗА КОСА ВИСОК СЈАЈ/НИЗОК СЈАЈ/ЗА ЦВРСТИНА 150мл.

Категории: , ,

Опис

Совршена формула за креирање долготрајни стилови на вашата коса. Збогатени со витамини кои овозможуваат да се задржи посакуваната форма подолг период. Вашата коса ќе изгледа сјајно и прекрасно. Нема да ја измрси вашата коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ВОСОК ЗА КОСА ВИСОК СЈАЈ/НИЗОК СЈАЈ/ЗА ЦВРСТИНА”