439 ден

РЕДИСТ ШАМПОН ОД МЕД И МЛЕКО 500мл

Категории: , ,

Опис

Погоден за секојдневна употреба. Ја храни и обновува ослабената и девитализирана коса. Jа зајакнува ,ревитализира оштетената коса правејќи ја мека и сјајна. Помага во одржување на хидратацијата на косата ,намалувајќи ја сувоста предизвикана од штетни влијанија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ШАМПОН ОД МЕД И МЛЕКО”