499 ден

РЕД ОНЕ ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА 500мл

Опис

Неговиот состав од аминокиселини ,мултивитамини и билки го спречува опаѓањето на вашата коса. Помага во одржување
на балансот на влажност на коренот на косата. Шампонот е специјално дизајниран да го врати природниот изглед на износената и безживотна коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА”