Продажба!

300 ден 250 ден

Останете безбедни и заштитете ги вашите најблиски со трослојните хируршки маски за заштита – за еднократна употреба!
1 КУТИЈА 50 МАСКИ
  • ОДЛИЧЕН  КВАЛИТЕТ
  • MELT  BLOWN  ФИЛТЕР
  • УДОБНИ  ЗА  НОСЕЊЕ
  • ЛЕСНИ  ЗА  ДИШЕЊЕ

ЦЕНАТА ОД  3,2  ДЕНАРИ СЕ ОДНЕСУВА ЗА КОЛИЧИНА НАД 2.000  МАСКИ.

ЗА ПОМАЛКУ ОД  2.000  МАСКИ, ЦЕНАТА ИЗНЕСУВА  ДЕНАРИ ОД МАСКА.

Категории: , Ознака:

Опис

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Трослојни заштитни маски со Meltblown”