439 ден

РЕДИСТ ДВОФАЗЕН КОНДИЦИОНЕР ОД 40 БИЛКИ 400мл

Опис

Чудесниот кондиционер со 40 билки ќе ја направи вашата коса сјајна, гламурозна и свиленкаста. Одржувајќи ја хидратацијата на косата овозможува лесно расчешлување. Ја заштитува косата од термички третирања и спречува да го изгуби сјајниот изглед. Ја заштитува бојата на косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ДВОФАЗЕН КОНДИЦИОНЕР ОД 40 БИЛКИ”