699 ден

РЕДИСТ КРЕМА ЗА КОСА 4000мл

Категории: , ,

Опис

Кремата за коса ви овозможува комплетна нега на вашата коса по миењето со шампон. Ќе ви ја омекне косата без да ја отежне и ќе помогне при нејзино расчешлување. Погодна е за сите типови на коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ КРЕМА ЗА КОСА”