289 ден

РЕДИСТ МАСКА ЗА КОСА ОД АРГАН 500 МЛ

Категорија:

Опис

Ја враќа виталноста на косата и и дава свилена мекост ,правејќи ја издржлива и отпорна на надворешни негативни фактори. Благодарение на деликатните состојки кои ги содржи ја прави косата полесно за расчешлување и стилизирање.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МАСКА ЗА КОСА ОД АРГАН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *