349 ден

РЕД ОНЕ ГЛИНА ВОСОК 100мл.

Опис

Цврстината на восокот ви озвозможува да го креирате посакуваниот изглед. Креира импресивни мат резултати.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ГЛИНА ВОСОК”