145 ден

Категории: ,

Опис

Дава чуство на свежина и чистота во текот на целиот ден. Помага во одржување на хигиената по бричење.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ КОЛОНСКА ВОДА ЛИМОН 150МЛ”