190 ден

КЛАС ВОСОК ЗА КОСА 150МЛ

Категории: , ,

Опис

За лесно оформување на косата давајќи и неверојатен сјај.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “КЛАС ВОСОК ЗА КОСА”