579 ден

МОЛЕКУЛАР КОНДИЦИОНЕР ИНТЕНЗИВ 300мл.

Категории: , ,

Опис

Осети ја свиленкастата мекост на твојата коса со овој кондиционер. Ќе ја забрза обновата на структурата на косата без дополнително да ја отежне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “МОЛЕКУЛАР КОНДИЦИОНЕР ИНТЕНЗИВ”