499 ден

МОЛЕКУЛАР МАСКА ЗА КОСА 300мл.

Категории: , ,

Опис

Маската е дизајнирана специјално за фарбана и оштетена коса. Keрамида комплекс активните молекули помагаат во реконструирањето на вашата коса. Осети го допирот на уметност на твојата коса со маската за коса Молекулар интензив.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “МОЛЕКУЛАР МАСКА ЗА КОСА”