999 ден

РЕДИСТ БЛАНШ ВО ПРАВ 1000МЛ

Категории: , ,

Опис

Бланш во прав за професионална употреба. Се меша во неметален сад со хидроген се додека не се добие хомогена смеса. По бланширањето косата да се измие темелно со голема количина вода и шампон.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ БЛАНШ ВО ПРАВ”