439 ден

РЕДИСТ ДВОФАЗЕН КОНДИЦИОНЕР ОД ВАНИЛА 400мл

Опис

Помага при расчешлување на косата.Ја негува и обновува слабата и осетлива коса,помагајки и да ја врати издржливоста и силата.Ги обновува распуканите врвови ,ја хидрира косата и и дава мек и свиленкаст изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ДВОФАЗЕН КОНДИЦИОНЕР ОД ВАНИЛА”