439 ден

РЕДИСТ ДВОФАЗЕН КОНДИЦИОНЕР ОД МЕД И МЛЕКО 400мл

Опис

Помага при расчешлување на косата. Ја негува и обновува слабата и осетлива коса,помагајки и да ја врати издржливоста и силата. Ги обновува распуканите врвови ,ја хидрира косата и и дава мек и свиленкаст изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ДВОФАЗЕН КОНДИЦИОНЕР ОД МЕД И МЛЕКО”