499 ден

РЕДИСТ КРЕМА ЗА РАЦЕ И ЛИЦЕ ОД КАЛИНКА 300МЛ

Категории: ,

Опис

Наменета за секаков тип на кожа. Ја омекнува и измазнув кожата отстранувајкји ги брчките предизвикани од сушењето на епидермисот. Дава чуство на удобност и свежина во текот на целиот ден.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ КРЕМА ЗА РАЦЕ И ЛИЦЕ ОД КАЛИНКА”