399 ден

РЕДИСТ ЛАК ЗА КОСА ЗА СЈАЈ 400мл

Категории: , ,

Опис

И дава прекрасен сјај на вашата коса. Ситно-гранулен спреј кој ќе допринесе вашата коса да изгледа доброодржувана. Погоден е за сите типови и стилови на коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ЛАК ЗА КОСА ЗА СЈАЈ”