399 ден

РЕДИСТ ЛАК ЗА КОСА СО КЕРАТИН 400мл

Категории: , ,

Опис

За креирање на креативни стилови со целосна цврстина. Помага во обновувањето на оштетената коса благодарение на
неговата формула која содржи Кератин. Овозможува креирање на долготрајни стилови на вашата коса со природен изглед. Не остава траги и остатоци.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ЛАК ЗА КОСА СО КЕРАТИН”