339 ден

РЕДИСТ МАСКА ЗА КОСА ОД ВАНИЛА 500мл.

Категории: , ,

Опис

Негува и обновува сува, слаба и осетлива коса,оштетена од топлотни третмани. Ги реструктуира распуканите врвови,ја хидрира сувата коса и и овозможува да добие мек и свиленкаст изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МАСКА ЗА КОСА ОД ВАНИЛА”