289 ден

РЕДИСТ МАСКА ЗА КОСА ОД КЕРАТИН 500 МЛ

Категории: , ,

Опис

Ја реконструира екстремно оштетената коса. Ги обновува и хидрира врвовите на косата и и дава свиленкаст изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МАСКА ЗА КОСА ОД КЕРАТИН”