590 ден

РЕДИСТ МАСЛО ОД 40 БИЛКИ 150мл

Опис

Овој производ инстантно ќе ја нахрани вашата коса со билните екстакти кои ги содржи. Ќе и даде заслепувачки сјај и свилена мекост на вашата коса. Ефективен е против опаѓање на косата и појава на перут. Ја заштитува косата од надворешна влага.
Со содржина од 40 природни масла и дава на косата сила,флексибилност и сјај. Овозможува контрола на формата на косата при сушење со фен. Ја оживува фарбаната, избланшираната и на друг начин третирана коса. Ја храни косата без да ја отежне,само главните состојки и потребните масла ќе се задржат на местата на кои и е потребно на вашата коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МАСЛО ОД 40 БИЛКИ”