579 ден

РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР КОНДИЦИОНЕР ЗА ВОЛУМЕН 300мл.

Опис

Осети ја свиленкастата мекост на твојата коса со овој кондиционер. Ќе ја забрза обновата на структурата на косата без дополнително да ја отежне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР КОНДИЦИОНЕР ЗА ВОЛУМЕН”