589 ден

РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР КОНДИЦИОНЕР КОНСТРУКТИВ 300МЛ

Опис

Специјално дизајниран за слаба и кршлива коса и коса која опаѓа.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР КОНДИЦИОНЕР КОНСТРУКТИВ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *