579 ден

РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР СЕРУМ ЗА СКАЛП 50МЛ

Опис

Обезбедува целосна заштита на косата. За осетлив и чуствителен скалп. Најдобро ресение за косата и скалпот.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР СЕРУМ ЗА СКАЛП”