599 ден

РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН 500мл.

Категории: , ,

Опис

И дава волумен на тенката и сува коса без дополнително да ја отежне. Го враќа природниот сјај на косата и воспоставува структурална рамнотежа.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН”