599 ден

РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР ШАМПОН ЗА СКАЛП 500МЛ

Категории: , ,

Опис

Специјално дизајниран за луѓе со осетлив скалп. Комбинација од активни состојки за хидратација на скалпот и витамини.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР ШАМПОН ЗА СКАЛП”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *