599 ден

РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР ШАМПОН ИНТЕНЗИВ 500МЛ

Категории: , ,

Опис

Специјално дизајниран за тешко оштетена и фарбана коса. Уште при првото миење може да се види ефектот на брзо опоравување на косата и заштита на бојата на косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ МОЛЕКУЛАР ШАМПОН ИНТЕНЗИВ”