470 ден

РЕДИСТ ПАРФЕМ ЗА КОСА ПИНК ШУГАР 50МЛ

Категории: , ,

Опис

Специјално дизајниран за отстранување на непријатни миризби од вашата коса како што се чад од цигари, храна и сл., истовремено хранеќи ја косата со витамини кои и даваат сјај во текот на целиот ден.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ПАРФЕМ ЗА КОСА ПИНК ШУГАР”