349 ден

РЕДИСТ ПЕНА ЗА КОСА СО 40 БИЛКИ 200МЛ

Категории: ,

Опис

Обезбедува врвно уредување, заштита на бојата, навлажнувачки чувства со мазност, лизгавост и флексибилност, заедно со зголемен сјај.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ПЕНА ЗА КОСА СО 40 БИЛКИ”