389 ден

РЕДИСТ СЕРУМ ЗА КОСА ОД АРГАН И КЕРАТИН 125мл.

Опис

И дава сјај и мекост на косата, истовремено измазнувајќи ја. Ја заштитува од штета направена од фен,фигаро, пегла за коса, како и од надворешни влијанија какви што се зраците од сонцето. Превентивно спречува појава на распукани врвови и електрицитет на косата. Погоден е за сите типови на коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ СЕРУМ ЗА КОСА ОД АРГАН И КЕРАТИН”