399 ден

РЕДИСТ ФУЛ ФОРС ЛАК ЗА КОСА 750 мл.

Категории: , ,

Опис

Неговата специјална формула развиена во нашите лаборатории обезбедува долготрајни стилови со природен изглед на вашата коса.Може лесно да се отстрани со расчешлување,благодарение на неговата ситно-гранулирана структура.Не остава траги и остатоци.Креира трајни стилови на вашата коса , со трајност до 12 часа.Неговата специјална формула ги содржи витамините Ц и Е за заштита на косата, истовремено спречувајќи го избледувањето на нејзината боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ФУЛ ФОРС ЛАК ЗА КОСА”