499 ден

РЕДИСТ ШАМПОН БЕЗ СОЛ-ANTIFADE COMPLEX 1000мл

Категории: , ,

Опис

Специјално креирана формула која не содржи сулфати и витамини, наменета за осетлива и преоптеретена коса. Неговата специјална формула без силикон,парабен и сол ,комбинирана со чудесниот ефект на маслото од јојоба и зелен чај и овозможува на вашата коса да добие здрав изглед ,истовремено чистејќи ја од корен до врвови. Погоден е за сите типови на коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ШАМПОН БЕЗ СОЛ-ANTIFADE COMPLEX”