699 ден

РЕДИСТ ШАМПОН ЗА КОСА ЗА СИТЕ ТИПОВИ 4000мл.

Категории: , ,

Опис

Темелно ја чисти вашата коса ,давајќи и здрав изглед.Благодарение на неговата специјална формула му помага на скалпот да дише , истовремено давајќи и на вашата коса убав мирис.Погоден е за сите типови на коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ШАМПОН ЗА КОСА ЗА СИТЕ ТИПОВИ”