549 ден

РЕДИСТ ШАМПОН СИЛВЕР 500мл.

Категории: , ,

Опис

Погоден за секојдневна употреба. Ја храни и обновува ослабената и девитализирана коса. Jа зајакнува ,ревитализира оштетената коса правејќи ја мека и сјајна. Помага во одржување на хидратацијата на косата ,намалувајќи ја сувоста предизвикана од штетни влијанија,специјално за плава коса помага да не жолте косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ШАМПОН СИЛВЕР”