499 ден

РЕДИСТ ШАМПОН СО АРГАН 1000мл

Категории: , ,

Опис

Погоден за секојдневна употреба. Третман од Арган за оштетена и ослабена коса. Ја зацврстува косата темелно чистејќи ја и истовремоно хранејќи ја со формула збогатена со Арган. Ја прави косата отпорна на надворешни фактори преку креирање на заштитен слој околу кутикулите на влакната. Ви помага да имате мека, цврста и здрава коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДИСТ ШАМПОН СО АРГАН”