249 ден

РЕДОНЕ МЕНТОЛ ТОНИК ЗА КОСА 250МЛ

Категории: , ,

Опис

Ги освежува и обновува фоликулите на косата. Ја стимулира циркулацијата на крвта во крвните садови на скалпот.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕДОНЕ МЕНТОЛ ТОНИК ЗА КОСА”