289 ден

РЕД ОНЕ ВОСОК ЗА КОСА ПОРТОКАЛОВ ЗА МАЖИ150мл.

Категории: , , ,

Опис

Совршена формула за креирање долготрајни стилови на вашата коса. Формула збогатена со витамини овозможува да ја задржите посакуваната форма на косата подолго време. Вашата фризура ќе изгледа сјајно и доброодржувано.Нема да предизвикаат мрсење и заплеткување на вашата коса. Лесно се остстрануваат ,со расчешлување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ВОСОК ЗА КОСА ПОРТОКАЛОВ ЗА МАЖИ”