289 ден

РЕД ОНЕ ВОСОК ЗА КОСА ЦРВЕН ЗА МАЖИ 150мл.

Опис

Совршена формула за креирање долготрајни стилови на вашата коса. Формула збогатена со витамини овозможува да ја задржите посакуваната форма на косата подолго време. Вашата фризура ќе изгледа сјајно и доброодржувано. Нема да предизвикаат мрсење и заплеткување на вашата коса.Лесно се остстрануваат ,со расчешлување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ВОСОК ЗА КОСА ЦРВЕН ЗА МАЖИ”