249 ден

РЕД ОНЕ ГЕЛ ЗА БРИЧЕЊЕ ГОЛД 500мл.

Категории: ,

Опис

Се користи за омекнување на брадата пред бричење. Се нанесува со масажа, претварајќи го гелот во кремаста супстанца. Кремастиот гел брзо ја омекнува брадата и овозможува бричот лесно да лизга ,спречувајќи иритаци на кожата. Ја храни кожата на лицето правејќи ја мека и мазна.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ГЕЛ ЗА БРИЧЕЊЕ ГОЛД”