255 ден

Се користи за омекнување на брадата пред бричење.Се нанесува со масажа, претварајќи го гелот во кремаста супстанца.Кремастиот гел брзо ја омекнува брадата и овозможува бричот лесно да лизга ,спречувајќи иритаци на кожата.Ја храни кожата на лицето правејќи ја мека и мазна.

Опис

Се користи за омекнување на брадата пред бричење.Се нанесува со масажа, претварајќи го гелот во кремаста супстанца.Кремастиот гел брзо ја омекнува брадата и овозможува бричот лесно да лизга ,спречувајќи иритаци на кожата.Ја храни кожата на лицето правејќи ја мека и мазна.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ГЕЛ ЗА БРИЧЕЊЕ МАРИН 1000мл.”