255 ден

РЕД ОНЕ ГЕЛ ЗА БРИЧЕЊЕ ФОРЕСТ ФРУТ 1000мл.

Категории: ,

Опис

Се користи за омекнување на брадата пред бричење.Се нанесува со масажа, претварајќи го гелот во кремаста супстанца.Кремастиот гел брзо ја омекнува брадата и овозможува бричот лесно да лизга ,спречувајќи иритаци на кожата.Ја храни кожата на лицето правејќи ја мека и мазна.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ГЕЛ ЗА БРИЧЕЊЕ ФОРЕСТ ФРУТ”