349 ден

РЕД ОНЕ ГЕЛ ЗА КОСА БАБЛ ГАМ 450мл.

Категории: , ,

Опис

Ултра- цврсто стилизирање на коса.Креираат трајни форми со траење до 24 часа на вашата коса. Не оставаат вишоци на вашата коса.Витаминскиот состав ја задржува природната структура на косата и спречува појава на распукани врвови. Ги обвиваат влакната како прекривка и штитат од надворешни негативни влијанија. Косата ќе изгледа здраво и доброодржувано.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ГЕЛ ЗА КОСА БАБЛ ГАМ”