349 ден

РЕД ОНЕ ГЕОТЕРМАЛНА МАСКА ОД ГЛИНА 300мл.

Категории: ,

Опис

Зацврстувачка,хранлива и хидратантна. Маската од глина ја чисти и освежува кожата. Ги зацврстува порите на кожата. Ја детоксифицира кожата,отстранувајќи ги вишокот маснотии. Помага во отстранувањето на црнки.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ ГЕОТЕРМАЛНА МАСКА ОД ГЛИНА”