249 ден

Опис

Дава чуство на свежина и чистота во текот на целиот ден. Помага во одржување на хигиената по бричење.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ КОЛОНСКА ВОДА ЛИМОН 400МЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *