1,119 ден

Опис

Дава чуство на свежина и чистота во текот на целиот ден .Помага во одржување на хигиената по бричење.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ КОЛОНСКА ВОДА ЛИМОН 5000МЛ”