249 ден

Дава чуство на свежина и чистота во текот на целиот ден. Помага во одржување на хигиената по бричење.

Категории: ,

Опис

Дава чуство на свежина и чистота во текот на целиот ден. Помага во одржување на хигиената по бричење.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ КОЛОНСКА ВОДА ТОБАКО 400МЛ”