349 ден

РЕД ОНЕ КРЕМ ВОСОК 100мл.

Категории: , ,

Опис

Креира флексибилни неуредни стилови без да ја отежне косата. Дава природен мат изглед со одлична издржливост и средна цврстина.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ КРЕМ ВОСОК”