199 ден

Даваат чуство на чистота и свежина ,со долготраен парфем.Ја комплетираат вашата секојдневна нега со намалување на чуството на печење по бричењето.

Категории: ,

Опис

Даваат чуство на чистота и свежина ,со долготраен парфем.Ја комплетираат вашата секојдневна нега со намалување на чуството на печење по бричењето.

екстреме/спорт/фреш/ревиталајзинг

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ КРЕМ КОЛОНСКИ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ 150 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *