349 ден

РЕД ОНЕ КРЕМ КОЛОНСКИ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ 400мл

Категории: ,

Опис

Даваат чуство на чистота и свежина ,со долготраен парфем. Ја комплетираат вашата секојдневна нега со намалување на чуството на печење по бричењето.

силвер/голд/екстреме/спорт/фреш/ревиталајзинг

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ КРЕМ КОЛОНСКИ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ”