549 ден

РЕД ОНЕ МАТИРАЧКИ ПУДРА ВОСОК 8ГР

Опис

Неговата спрецијална формула дава природен, мазен и мат изглед на вашата коса при стилизирање. Помага во креирање на волумен и мат структура на косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “РЕД ОНЕ МАТИРАЧКИ ПУДРА ВОСОК”